Products List

Kategorie i filtry

Druty oporowe

Wyświetlanie wszystkich wyników: 45

Kategorie i filtry

Drut oporowy do cięcia styropianu

Drut do cięcia styropianu

Drut oporowy to podstawowe narzędzie do cięcia styropianu. Nasze maszyny do cięcia styropianu wyposażamy w najwyższej jakości drut. Korzystamy z drutu chromoniklowego NiCr 80:20, który jest stopem chromu i niklu.  Ze względu na fizyczne właściwości, taki drut tnący jest wytrzymały, odporny na pękanie, żaroodporny i niemagnetyczny. Cechuje się wysoką odpornością na korozję i jest kilkukrotnie trwalszy od drutów zawierających w swoim składzie żelazo. Dzięki jego wysokiej żywotności, zapewnia dłuższą pracę maszyny z użyciem nawet jednego drutu. Z HOT-CUT cięcie styropianu drutem oporowym jest szybkie i precyzyjne.

Dedykowany drut tnący do styropianu

Stop niklu i chromu sprawia, że drut oporowy do cięcia styropianu gwarantuje stabilne warunki pracy i utrzymywanie odpowiedniej temperatury. W ofercie mamy przede wszystkim druty do cięcia styropianu o średnicy 0,7 mm, przeznaczone do naszych poszczególnych maszyn. Oprócz tego posiadamy drut tnący kanthal D, 0,6 mm.

Druty do cięcia styropianu dedykowane do maszyn HOT-CUT pasują także do innych tego typu maszyn, jako zamiennik. W naszej ofercie znajdziesz też urządzenia do cięcia styropianu oraz zestawy naprawcze do maszyn do cięcia styropianu. W ich skład wchodzi drut oporowy (4 szt.), sprężyna naciągu (2 szt.) i włącznik zasilający (1 szt.). Dzięki nim masz pewność, że konserwacja Twoich urządzeń będzie szybka i bezproblemowa. Jeśli nie wiesz jaki drut do cięcia styropianu wybrać lub masz jakieś pytania – skontaktuj się z nami!

Poznaj nasze przecinarki do styropianu.

Wybierz walutę
EUR Euro