Products List

Kategorie i filtry

Przecinarki do styropianu

Wyświetlanie wszystkich wyników: 29

Kategorie i filtry

HC 132cm 250W do cięcia styropianu i styroduru

825,00 z VAT
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 925zł

HC 113cm Fast 200W do cięcia styropianu i styroduru

949,00 z VAT
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 1165zł

HC 132cm Combo do cięcia styropianu i styroduru

1 495,00 z VAT
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 1645zł

HC 113cm Fast Plus 200W do cięcia styropianu i styroduru

1 255,00 z VAT
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 1255zł

Przecinarka do styropianu

Przecinarka do styropianu HOT-CUT – bezpieczna i prosta w użyciu

Maszyna do cięcia styropianu jest niezastąpionym narzędziem w projektach izolacyjnych, gwarantującym szybkość i precyzję cięcia. Wykonuj precyzyjne cięcie styropianu w kilku płaszczyznach! Oferujemy maszyny do cięcia styropianu i styroduru najwyższej jakości. W pełni metalowe, wytrzymałe konstrukcje gwarantują dużą precyzję i dokładność cięcia. Każda przecinarka do styropianu posiada rozbudowaną możliwość regulacji parametrów cięcia, dzięki czemu proces cięcia styropianu będzie niezwykle efektywny. Urządzenia są proste w obsłudze i łatwe w montażu. ich największą zaletą jest czyste formatowanie styropianu – z przecinarkami HOT-CUT nie ma odpadu w postaci styropianowych kulek. Wszystkie maszyny mają wbudowaną ochronę urządzenia przed przegrzaniem.

Każda nasza elektryczna przecinarka styropianu spełnia normy związane z ochroną zdrowia i środowiska oraz bezpieczeństwem użytkowania. Potwierdzone to jest certyfikatem zgodności CE, który posiada każda z naszych maszyn.

Elektryczna przecinarka do styropianu to błyskawiczne cięcie styropianu i styroduru

Cięcie styropianu nigdy nie było tak proste! Dzięki przecinarkom do styropianu HOT-CUT, szybko i skutecznie przytniesz zarówno poszczególne płyty styropianowe jak i całe bloki styropianu. W ostatnim zadaniu najlepiej sprawdzi się maszynka do styropianu model HC-60 (szerokość cięcia: 113 cm, wysokość cięcia: 60 cm). Jest to największe z naszych urządzeń do cięcia styropianu. Do cięcia styroduru niezbędna okaże się maszyna HC-132, która posiada transformator o mocy 250W. Jeśli potrzebujesz dodatkowego blatu roboczego, posiadamy odpowiednie urządzenie do cięcia styropianu dla Ciebie – spójrz na HC-113 Plus lub HC-102 Plus. Maszyny do cięcia styropianu tego typu sprawdzą się zwłaszcza przy dokładnym i płynnym cieniowaniu płyt styropianowych.

Dzięki zastosowanej technologii przecinarki do styropianu HOT-CUT ograniczają ilość odpadów powstających przy cięciu. Nie powstają styropianowe kulki, które są tak uciążliwe do usunięcia. Przycinarka do styropianu HOT-CUT sprawia, że dochodzi do mniejszego zużycia styropianu lub styroduru oraz ograniczenie kosztów i czasu sprzątania.

Idealna maszyna do cięcia styropianu – wybierz HOT-CUT!

Wybór odpowiedniej maszyny do cięcia styropianu jest kluczowy dla efektywności pracy na budowie. Odpowiednie urządzenia do cięcia styropianu nie tylko przyspieszają proces, ale również zapewniają precyzyjne wykończenie, co jest istotne przy dokładnym montażu izolacji. Nasze gilotyny oraz maszynki do cięcia styropianu oferują różne wymiary, poziomy mocy i precyzji, idealne dla zróżnicowanych wymagań projektów budowlanych. Elektryczna maszyna do styropianu stanowi wygodne rozwiązanie, minimalizując wysiłek fizyczny oraz poprawiając jakość cięcia. Użytkowanie takiego produktu wymaga zrozumienia podstawowych zasad bezpieczeństwa, a także regularnej konserwacji, aby utrzymać maszynkę w optymalnym stanie. Wykonywanie cięć za pomocą tych urządzeń pozwala na szybką i efektywną pracę, czyniąc je niezbędnymi narzędziami dla każdego profesjonalisty.

W ofercie oprócz przecinarek mamy druty tnące do styropianu, zestawy naprawcze i stacje zasilające. Maszynka do cięcia styropianu marki HOT-CUT oferuje mobilność i łatwość obsługi, idealną dla małych oraz średnich projektów budowlanych.  Interesuje Cię cięcie styropianu lub cięcie styroduru? Zapoznaj się z ofertą przecinarek do styropianu HOT-CUT!

Wybierz walutę
PLN Złoty polski
EUR Euro