Products List

Przecinarki do styropianu

Wyświetlanie wszystkich wyników: 16

HC 113cm 150W do cięcia styropianu

144,5  z VAT
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 155.304 €

HC 113cm Fast 200W do cięcia styropianu i styroduru

176,9  z VAT
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 200.664 €

HC 113cm Fast Plus 200W do cięcia styropianu i styroduru

224,4  z VAT
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 224.424 €

HC 132cm Fast 250W do cięcia styropianu i styroduru

230,9  z VAT
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 230.904 €

HC 113cm Combo do cięcia styropianu i styroduru

291,4  z VAT
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 291.384 €

HC 132cm Combo do cięcia styropianu i styroduru

306,5  z VAT
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 338.904 €

Przecinarka do styropianu

Przecinarka do styropianu HOT-CUT – bezpieczna i prosta w użyciu

Wykonuj precyzyjne cięcie styropianu w kilku płaszczyznach! Oferujemy maszyny do cięcia styropianu i styroduru najwyższej jakości. W pełni metalowe, wytrzymałe konstrukcje gwarantują dużą precyzję i dokładność cięcia. Każda przecinarka do styropianu posiada rozbudowaną możliwość regulacji parametrów cięcia, dzięki czemu proces cięcia styropianu będzie niezwykle efektywny. Urządzenia są proste w obsłudze i łatwe w montażu. ich największą zaletą jest czyste formatowanie styropianu – z przecinarkami HOT-CUT nie ma odpadu w postaci styropianowych kulek. Wszystkie maszyny mają wbudowaną ochronę urządzenia przed przegrzaniem.

Każda nasza przecinarka styropianu spełnia normy związane z ochroną zdrowia i środowiska oraz bezpieczeństwem użytkowania. Potwierdzone to jest certyfikatem zgodności CE, który posiada każda z naszych maszyn.

Przecinarka do styropianu to błyskawiczne cięcie styropianu i styroduru

Cięcie styropianu nigdy nie było tak proste! Dzięki przecinarkom do styropianu HOT-CUT, szybko i skutecznie przytniesz zarówno poszczególne płyty styropianowe jak i całe bloki styropianu. W ostatnim zadaniu najlepiej sprawdzi się maszynka do styropianu model HC-60 (szerokość cięcia: 113 cm, wysokość cięcia: 60 cm). Jest to największe z naszych urządzeń do cięcia styropianu. Do cięcia styroduru niezbędna okaże się maszyna HC-132, która posiada transformator o mocy 250W. Jeśli potrzebujesz dodatkowego blatu roboczego, posiadamy odpowiednie urządzenie do cięcia styropianu dla Ciebie – spójrz na HC-113 Plus lub HC-102 Plus. Maszyny do cięcia styropianu tego typu sprawdzą się zwłaszcza przy dokładnym i płynnym cieniowaniu płyt styropianowych.

Dzięki zastosowanej technologii przecinarki do styropianu HOT-CUT ograniczają ilość odpadów powstających przy cięciu. Nie powstają styropianowe kulki, które są tak uciążliwe do usunięcia. Przycinarka do styropianu HOT-CUT sprawia, że dochodzi do mniejszego zużycia styropianu lub styroduru oraz ograniczenie kosztów i czasu sprzątania.

W ofercie oprócz przecinarek mamy druty tnące do styropianu, zestawy naprawcze i stacje zasilające. Interesuje Cię cięcie styropianu lub cięcie styroduru? Zapoznaj się z ofertą przecinarek do styropianu HOT-CUT!

Wybierz walutę
EUR Euro